Rychlá půjčka

Aneb když jde o minuty

Rychlá půjčka

Potřebujete nutně zaplatit naléhavou lékařskou péči nebo operaci? Překvapil vás náhlý defekt automobilu, anebo jiné nečekané výdaje, které se musí řešit okamžitě? Právě v těchto případech bývá rychlá půjčka často nevyhnutelným řešením.


Co dělat, když potřebuji peníze okamžitě?

Existuje několik možností, jak získat peníze okamžitě:

1. Použijte kontokorent: pokud máte účet, který lze přečerpat můžete si vzít půjčku od své banky, aniž byste museli procházet složitým schvalovacím procesem.
2. Půjčte si od přátel nebo rodiny: pokud máte důvěryhodné přátele nebo rodinu, kteří by vám mohli poskytnout půjčku, mohla by být tato možnost pro vás tou nejlepší.
3. Použijte svou kreditní kartu: používáte kreditní kartu s dostatečným limitem? Půjčte si touto formou peníze a splaťte ji až budete mít po výplatě.
4. Půjčte si od nebankovních společností: existuje mnoho nebankovních společností, které nabízejí rychlé půjčky bez potřeby složitého schvalovacího procesu.
5. Půjčka od nadace nebo neziskové organizace: některé nadace nebo neziskové organizace poskytují půjčky pro lidi v nouzi, takže stojí za to se podívat, zda existuje nějaká taková organizace v blízkosti vašeho bydliště.
6. Půjčka od zaměstnavatele: někteří zaměstnavatelé nabízejí svým zaměstnancům možnost půjčky nebo jiné podpůrné programy. 

Největší poskytovatele rychlých půjček v České republice

Kamali: je několikanásobným vítězem Indexu odpovědného úvěrování organizace Člověk v tísni. Půjčte si až 15 000 Kč s úrokem 0%, RPSN 0% a přeplatkem 0 Kč!  Svoji žádost o půjčku vyřídíte za chvilku a schválení žádosti trvá pouze minutu. Peníze do 10 minut. Více než 100 000 klientů. Stačí Vám OP, účet a telefon. 

Zonky: P2P platforma, kde si lidé navzájem poskytují půjčky, často s nižšími úroky než u bank.

Provident: jeden z největších poskytovatelů nebankovních půjček, nabízí půjčky s jednoduchou žádostí a rychlým vyplacením. Provident půjčil v České republice více než 1 000 000 lidem.

Zaplo: rychlá půjčka do výplaty, noví klienti mohou získat až 16 000 Kč na 30 dnů zdarma. 

Kolik přeplatím?

Reprezentativní příklady rychlých půjček: 

Zonky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2 % poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatí na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.

Provident

Výše půjčky 50 000 Kč na 24 měsíců: měsíční splátka 2 757 Kč, poslední splátka 2 738 Kč, úrok 14 649 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 66 149 Kč, úroková sazba 26,00 % p. a., RPSN 32,49 %.

Zaplo

Reprezentativní příklad opakované půjčky: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč. Maximální RPSN 84509.3 %. 

Jaká půjčka je opravdu nejrychlejší?

To samozřejmě není možné jednoznačně definovat, ale pokud hledáte opravdu rychlou krátkodobou půjčku na účet do 15 000 Kč se splatností 30 dnů, doporučujeme Kamali

Nejčastější podmínky rychlých půjček, které musí každý klient splnit

Podmínky poskytnutí rychlé půjčky se mohou odlišovat, ale v zásadě jsou u většiny poskytovatelů téměř totožné.

• Věk alespoň 18 let
• České občanství nebo trvalý pobyt na území ČR
• Dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz)
• Vlastní e-mailová schránka a mobilní telefon
• Vlastní bankovní účet
• Stálý příjem


Jak probíhá vyplacení a následné splácení?

Nejčastěji se setkáte s vyplacením přímo na účet, který jste uvedli v žádosti o půjčku. Pozor, nikdy neuvádějte účet, který není váš, v takovém případě může být vyplacení celé částky zamítnuto.

Druhou možností vyplacení je přímo na ruku. Buďto navštívíte pobočku, anebo peníze doručí obchodní zástupce, tento typ půjček bývá mnohonásobně dražší.
Splácení probíhá nejčastěji na měsíční bázi, ale můžete se také setkat s týdenními splátkami. 

Co je nejdůležitější předtím, než podepíšete smlouvu

Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte všechny podmínky a požadavky půjčky, abyste se ujistili, že rozumíte všemu, na čem se s poskytovatelem půjčky dohodnete. Zvažte možnosti a porovnejte nabídky různých poskytovatelů, zvažte úrokovou sazbu, splatnost a další podmínky.

Pokud uvažujete o podpisu smlouvy nebankovní půjčky, je důležité, abyste udělali následující:

• Zamyslete se nad tím, zda se nenajde i jiné, lepší řešení.
• Před podpisem smlouvy si porovnejte nabídky různých poskytovatelů půjček a ujistěte se, že vybíráte tu nejvýhodnější.
• Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte podmínky a požadavky půjčky, abyste se ujistili, že splňujete všechny požadavky a že budete schopni splatit půjčku v požadovaném čase.
• Zamyslet se nad tím, co nastane v případě ztráty zaměstnání, anebo hospitalizace 

Výhody

Výhody rychlých půjček

Jejich poskytnutí a vyplacení zabere jen pár minut

Minimum administrace

Nižší nároky na klienty než v bance

Půjčku v některých případech získají i lidé s negativním záznamem v registru dlužníků

Nevyhody

Nevýhody rychlých půjček

Vyšší úroková sazba a RPSN

Vysoké poplatky a sankce, pokud nedodržíte termín splatnosti

Zpravidla malé částky k zapůjčení

Krátká doba splatnosti

Nikde vám rychlou půjčku neposkytli? Zkuste to u nás

Nepochodili jste v bance a obáváte se toho, že vám nepůjčí ani žádná nebankovní společnost? Zkuste to u nás, navázali jsme spolupráci téměř se všemi nebankovními poskytovateli na trhu, tudíž nemusíte vyplňovat přehršel formulářů.

Žádost o půjčku je zdarma a není závazná, tudíž nemáte co ztratit. Po odeslání žádosti budete během několika minut kontaktování ohledně podrobné kalkulace, která bude zahrnovat všechny náležitosti jako schválenou částku, dobu splatnosti, úrokovou sazba nebo RPSN.

Nabídku můžete odmítnout bez jakékoli peněžité nebo jiné sankce.  

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!