Půjčka ihned

Půjčka je vyřízena rychle a peníze máte obratem na účtu.

Půjčka ihned

Všichni se v životě setkáváme se situacemi, kdy potřebujeme peníze navíc. Možná máte auto, které potřebuje opravit, nebo se snažíte složit zálohu na nové bydlení. Pokud jste v takové situaci, půjčka ihned vám může pomoci získat trochu více času na uspořádání vašeho života. Ten je dost těžký i bez finančních starostí, proto je někdy zapotřebí jednat okamžitě, než se daná situace ještě zhorší.


Taková půjčka by měla být v dostatečné výši, aby vám pomohla s neočekávanými výdaji, ale ne tak velká, aby bylo těžké je splatit. Bohužel až polovina žádostí o půjčku bývá v bankách zamítnuta.

Bankovní vs nebankovní půjčka

Bankovní půjčka je velmi podobná nebankovní půjčce. Nebankovní půjčka má však své výhody, z nichž nejdůležitější je, že k jejímu získání nemusíte mít nejlepší úvěrové skóre. U nebankovní půjčky můžete získat peníze ještě dnes již do 30 minut a splacení je zajištěno s vaší příští výplatou. Nemusíte se také obávat, že byste museli projít zdlouhavým procesem žádosti o bankovní půjčku, protože tam musíte předložit velké množství dokumentů, aby vůbec uvažovali o tom, že vám peníze poskytnou.

Co musí každý klient splnit, aby mu byla vyplacena půjčka ihned? 

To se liší na základě konkrétního poskytovatele, ale zpravidla musí být každý žadatel občanem České republiky, plnoletý a rovněž musí disponovat alespoň nějakým doložitelným příjmem. Rovněž se neobejdete bez mobilního telefonu a občanského průkazu. Možná si kladete otázku, proč je zapotřebí předkládat osobní doklady, ale každá společnost, která poskytuje nebankovní půjčky, musí prověřit vaši bonitu neboli úvěruschopnost.

Mohu nabídku na půjčku bez poplatku odmítnout?

To je výborná otázka, velké procento lidí by potřebovalo nutně půjčku, ale obávají se, že budou povinni předem hradit poplatky, aniž by obdrželi nějaké peníze. Můžeme vám garantovat, že pokud si podáte nezávaznou žádost na naší stránce BestCredit nebudou vám účtovány žádné poplatky, pokud se rozhodnete nabídku odmítnout.

Jak probíhá podpis smlouvy?

Smlouva je v drtivé většině případů zaslána na váš e-mail a dá se podepsat online, ale můžete požadovat smlouvu v tištěné podobě, kterou doručí kurýr. Pak stačí podepsat a odeslat ji zpět.

Jak se online půjčka ihned splácí?

Nejčastější forma splácení je měsíční a to přímo na bankovní účet poskytovatele. Všechny informace a rozpis splátek najdete přímo v úvěrové smlouvě.

Může být půjčka ihned splacena předčasně?

Ano, každá půjčka může být splacena předčasně, ale vždy si zjistěte za jakých podmínek.

Někteří z nás jsou konfrontováni s tvrdou realitou, že život nejde vždy podle plánu. Někdy lidé potřebují trochu více pomoci, aby zvládli své problémy, s tím může pomoci právě BestCredit. Jsme tu proto, abychom lidem v nouzi pomohli co nejrychleji se vrátit do správných kolejí. Navázali jsme spolupráci s mnoha nebankovními partnery. Sáhnout můžete po krátkodobé půjčce ve výši 500 Kč až 20 000 Kč a splatností do 30 dnů. Druhá varianta se vztahuje na půjčku ihned ve výši 20 000 Kč až 300 000 Kč na šest let. Pokud máte zájem, postačí, když vyplníte a odešlete nezávazný formulář. 

Půjčka ihned? Bezpečnost především

Je důležité vědět, na co si u nebankovních poskytovatelů půjček dát pozor, například jak rozpoznat podvody a skryté poplatky. Rozhodli jsme se s vámi podělit o několik tipů, které vám pomohou zůstat v bezpečí při sjednávání půjčky online.

Prověřený poskytovatel
Dbejte na to, aby vám půjčku poskytovala pouze taková společnost, která má licenci od ČNB a je oprávněna poskytovat spotřebitelské úvěry.

Dejte si na čas před podpisem smlouvy
Nenechte se do ničeho tlačit, pokud si nejste něčím jistí, zeptejte se, anebo se obraťte na odborníky, kteří vám pomohou posoudit úvěrovou smlouvu.

Výše nákladů spojených s půjčkou
Skutečně víte, kolik přeplatíte, jaká je úroková sazba a výše RPSN?

Předčasné splacení
Za jakých podmínek je možné půjčku ihned splatit předčasně?

Co vás čeká, pokud půjčku nezaplatíte včas?
Zjistěte si předem, jaké vás čekají sankce a penále pokud nebudete schopni splatit úvěr v daném termínu. 

Kdy je lepší se půjčce ihned vyhnout?

Nebankovní půjčky se nevyplatí nikomu, kdo může získat klasickou půjčku v bance nebo spořitelně. Nebankovní půjčky mohou být spojeny s vyššími úrokovými sazbami, dalšími poplatky a skrytými náklady, které by u tradiční půjčky nevznikly.

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!