Důležité informace

Provozovatelem této stránky je společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. (IČ 05459745).

Důležité informace

BestCredit.cz neposkytuje spotřebitelské úvěry, pojištění, ani nepůsobí jako zprostředkovatel těchto služeb. Tyto stránky fungují pouze jako marketingová platforma pro jednotlivé produkty nabízené nebankovními společnostmi a pojišťovnami. Každý klient si může nezávazně vybrat a porovnat půjčku, povinné ručení, havarijní pojištění, hypotéku nebo cestovní pojištění.


Pravidla používání

Využíváním stránek BestCredit.cz souhlasíte s níže uvedenými podmínkami:

• Nejsme zprostředkovatelem či poskytovatelem jakýchkoli finančních produktů
• Každý návštěvník může zdarma využívat naši srovnávací službu finančních produktů
• Neposkytujeme poradenství podle § 85 zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru
• Nezpracováváme žádná data o klientech a ani je neukládáme
• Vezměte prosím na vědomí, že všechny stížnosti jsou zpracovávány našimi zaměstnanci a budou vyřízeny k vaší spokojenosti 

Tyto webové stránky jsou určeny pouze pro zákazníky, kteří jsou občany České republiky nebo zde mají trvalý pobyt a jsou starší 18 let. V zájmu ochrany a bezpečnosti systému nemáte právo nahrávat žádné soubory nebo údaje, které by mohly narušit jeho provoz. Přihlášením k odběru nabídek souhlasíte s odpovědným zacházením se svými kontaktními údaji a berete na vědomí, že můžete být kontaktováni e-mailem nebo telefonicky za účelem poskytnutí finančního produktu třetí stranou.

Neexistence nabídky

Provozovatel stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše rozhodnutí a nezaručuje získání jakéhokoli produktu nebo služby, ani žádným způsobem neprohlašuje, že informace na těchto stránkách jsou úplné, přesné, spolehlivé, aktuální nebo bezchybné.

Webové stránky třetích stran

Stránky mohou obsahovat odkazy na jiné weby, které jsou vytvářeny a spravovány třetími stranami. Tyto odkazy jsou poskytovány pouze pro vaše pohodlí. Provozovatel těchto stránek neodpovídá za obsah odkazů třetích stran. Přesměrování je na vlastní riziko každého návštěvníka, protože se jedná o stránky, které nejsou spravovány provozovatelem, a nad kterými tudíž nemá kontrolu.

Provize a její výše

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. nemá nárok na žádné poplatky nebo provize od zákazníků, protože je pouze prostředníkem mezi návštěvníkem a obchodním partnerem. Společnost si účtuje pouze provizi od smluvních partnerů. Výše provize se pohybuje od 1 Kč do 100 Kč za podanou žádost. 

Reklamační řád

Veškeré stížnosti a dotazy směřujte na e-mailovou adresu: [email protected] nebo využijte poštovní adresu INTERSTORE CAPITAL s.r.o. Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00.

Každou stížnost vyřešíme do 30 dnů od jejího obdržení. Pokud nebudete s výsledkem tohoto postupu řešení sporu spokojeni, můžete se obrátit na Českou obchodní inspekci nebo na finančního arbitra. 

Přehled partnerů

- Leadsor Czech Republic s.r.o. IČ: 05543533 Sídlem: Praha - Žižkov, Husitská 107/3, PSČ 130 00
- Elephant Orchestra s.r.o. IČ: 03272974 Sídlem: Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha
- ePojisteni.cz s.r.o. IČ: 284 80 406 Sídlem: Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00
- eHUB.cz s.r.o. IČ: 24818569 Sídlem: Tusarova 877/56, 170 00 Praha 7 

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!