Půjčka pro každého

Existuje půjčka, která by byla dostupná pro každého?

Půjčka pro každého

Nastává období, kdy lidé vyhledávají finanční pomoc častěji než kdykoli jindy. Narůstají ceny potravin, léků, ale i bydlení a pohonných hmot. Ačkoli průměrná hrubá měsíční nominální mzda činí téměř 38 000 Kč, stále se najde mnoho Čechů, kteří se k takové částce ani nepřiblíží. Banky sice lákají nízké úrokové sazby, ale rychle zjistíte, že je to jen pro pár vyvolených. 


A co nebankovní půjčka? Jsou zde tak nízké nároky, že půjčí opravdu každému? Skutečně není problémem záznam v registru dlužníků, výpovědní lhůta, nové zaměstnání nebo dokonce exekuce?

Je půjčka pro každého chyták na důvěřivce?

V reklamním spotu od Providentu je doslova řečeno “půjčka musí být pro každého”. Ve skutečnosti je to ale jinak. Na českém trhu nenajdete žádnou nebankovní společnost, která by půjčila každému bez podmínek. Kdyby tomu tak bylo, tak by se daná firma nikdy nedočkala splacení dlužné částky. Půjčka pro každého je do jisté míry chyták a reklamní trik na důvěřivé klienty.

Jaké minimální nároky musím splňovat, abych uspěl u nebankovní společnosti

Ať už žádáte o 3 000 Kč do výplaty a nebo 200 000 Kč na rekonstrukci bytového jádra musíte být plnoletí a také budete vyzvání k doložení stálého příjmu. V praxi to vypadá tak, že dané společnosti zašlete poslední 3 výpisy z účtu, výplatní pásky a nebo daňové přiznání za předchozí zdanitelné období.

Problémy nastávají v případech, kdy se nacházíte ve výpovědní lhůtě a nebo zkušební době. Nahlíženo bude i do registrů, takže neskryjete ani opožděnou splátku nebo jinou úhradu v prodlení. Pár společností vám dokáže půjčit na vyplacení exekuce, ale to jen ve výjimečných případech a často se zástavou nemovitosti nebo s ručitelem. V insolvenci půjčku získat nelze.    

Jak zvýšit své šance na získání půjčky

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit své šance na získání nebankovní půjčky:

• Předem si zjistěte všechny podmínky
• Uhraďte všechny finanční závazky z dřívějška
• Žádost podejte jen v případě, že máte pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Najděte si lépe placené zaměstnání
• Zažádejte si o nižší částku
• V žádosti odpovídejte podle pravdy
• U vyšších částek není na škodu zástava nebo ručitel

Zkuste to přímo na naší stránce BestCredit, navázali jsme spolupráci s ověřenými nebankovními společnostmi. Půjčit si můžete už od 500 Kč až do 300 000 Kč se splatností do 84 měsíců. V případě schválení půjčky Vás bude kontaktovat úvěrový partner s podrobnou kalkulací + úrokovou sazbou a RPSN. Následně je na Vás, zda budou podmínky vyhovující, či nikoli. V případě odmítnutí nabídky neplatíte žádné poplatky.   

Kde půjčí téměř každému?

Nejsou to banky ani nebankovní společnosti, ale soukromé osoby, které půjčí téměř každému, kdo o půjčku požádá. Háček je v tom, že podmínky často bývají po klienty likvidační v tom ohledu, že úroková sazba je neskutečně vysoká. Pozor na takové praktiky, doporučujeme se takovým nabídkám vyhnout obloukem.

Nikde mi nepůjčili, co mám dělat?

Každá životní situace je rozdílná, ale nehledejte půjčku za každou cenu na úkor toho, že ve výsledku stejně nebudete schopni úvěr nikdy splatit, což vás přivede do ještě většího problému. Uvažujte raději o druhém zaměstnání nebo brigádě, v krajním případě vyhledejte bezplatnou finanční poradnu ve vašem městě.

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!