Kamali

Nejvýhodnější krátkodobá půjčka před výplatou? 

Kamali

Kamali půjčka je typ úvěru, který je poskytován na krátkodobé období a je určen pro lidi, kteří potřebují rychle získat finanční prostředky. Kamali půjčka se poskytuje bez nutnosti ručení nemovitostí nebo jinými cennými předměty, a je tedy vhodná pro lidi, kteří nemají dostatečné zázemí pro získání běžné půjčky. 


Kdo stojí za půjčkou Kamali?

Poskytovatelem Kamali půjčky je společnost Home Credit. Jedná se o nebankovní společnost, která se zabývá poskytováním půjček a úvěrů. Tato firma byla založena v roce 1997 v České republice a od té doby se rozšířila do více než 20 zemí po celém světě. V současnosti působí Home Credit například v Evropě, Asii, Latinské Americe a na Středním východě.

V průběhu let se společnost Home Credit rozrostla a stala se jedním z předních poskytovatelů půjček a úvěrů na trhu. Má pobočky po celém světě a zaměstnává tisíce lidí. Společnost se zaměřuje na inovace a používá moderní technologie pro poskytování půjček a úvěrů, což jí pomáhá zajišťovat kvalitní služby pro své zákazníky. 

Základní parametry Kamali půjčky

• 1 000 Kč až 15 000 Kč (opakovaně až 20 000 Kč)
• Doba splatnosti 30 dnů
• První půjčka při splacení do 14 dnů je zcela ZDARMA
• Poplatek za poskytnutí opakované půjčky činí 33 Kč za každou tisícikorunu 

Podmínky získání Kamali půjčky

O půjčku může žádat fyzická osoba, která je starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. K vyplnění žádosti budete potřebovat:

• Platný občanský průkaz / potvrzení o trvalém pobytu
• Vlastní bankovní účet
• Mobilní telefon 

Jak o půjčku zažádat?

Pokud se rozhodnete zažádat o půjčku navštivte stránku www.kamali.cz a na posuvníku si vyberte požadovanou sumu. Níže uvidíte datum splatnosti a případné poplatky. Noví klienti si mohou půjčit až 15 000 Kč na 14 dnů zdarma, s kódem SLEVA30 bude splatnost místo dvou týdnů 30 dnů, což se rozhodně vyplatí.

Kamali žádost sleva

Následuje běžný formulář se základními údaji jako je státní příslušnost, rodné číslo, anebo číslo občanského průkazu. Všechny údaje vyplňujte pravdivě s diakritikou (háčky, čárky). 

Kamali žádost základní údaje

Až si budete jisti, že máte vše správně, klikněte na žluté tlačítko “POKRAČOVAT”. Další část žádosti se věnuje trvalé adrese vašeho pobytu a kontaktním údajům. Na mobilní telefon a e-mail budete kontaktováni o stavu žádosti.

Kamali žádost trvalý pobyt

Pak zvolte typ a formu vašeho bydlení a dosažené vzdělání.

Kamali žádost - bydlení, vzdělání

Už se blížíme ke konci, ještě je zapotřebí věnovat chvilku vašemu příjmu, je možné uvést i vedlejší zaměstnání, pokud nějaké máte + počet vyživovaných dětí.

Kamali žádost příjem

Předposledním krokem je zadání bankovního účtu a následná rekapitulace žádosti, kde budete mít možnost jakýkoliv údaj ještě upravit. Zároveň je zapotřebí souhlasit s tím, že proběhne kontrola vaší bonity u mobilního operátora.

Kamali žádost bankovní účet

V posledním kroku si můžete vybrat jakoukoli z dobrovolných služeb a pak odeslat žádost. Vyrozumění obdržíte do pár minut na e-mail a telefonicky.

Bezpečnost na prvním místě

Kamali půjčka je nejen praktická, ale také bezpečná, což dokazují následující výhody:

Splatnost půjčky pouze v pracovní den
Možná máte zkušenosti s tím, že doba splatnosti půjčky vyjde na víkend nebo na svátek, ale i když peníze pošlete včas, nemůžete si být jisti, že skutečně dorazí tentýž den. S Kamali půjčkou se ničeho takového obávat nemusíte.

Rozložení půjčky až na 10 splátek
Nestíháte půjčku splatit včas? Žádný problém, postačí uhradit alespoň 10 % jistiny a 49 Kč za každých zapůjčených 1 000 Kč a doba splatnosti se automaticky prodlouží o 30 dnů.

Například: Při půjčce 10 000 Kč stačí uhradit 1 000 Kč + 590 Kč poplatek a doba splatnosti se zvýší o 30 dnů.

Velkou výhodou je, že s každým odložením splátky skutečně snižujete svůj dluh, u jiných poskytovatelů půjček je tomu přesně naopak.

Srozumitelná smlouva
Vzor smlouvy si můžete zdarma stáhnout přímo na stránkách Kamali. Sami jsme to udělali a musíme říct, že je opravdu krátká, ale hlavně srozumitelná.

Odložení splátky za 1 Kč
Občas se stane, že by si člověk rád půjčku rád prodloužil, ale prostě nemá ani na to, aby uhradil 10 % z jistiny. Stačí, když odešlete alespoň 1 Kč na účet Kamali a půjčka vám bude prodloužena o 30 dnů. Na konci doby splatnosti je nutné uhradit 99 Kč za každých zapůjčených 1 000 Kč.

Kamali pojistka
Za 99 Kč měsíčně je možné 2x zdarma půjčku odložit. 

Souhrn všech poplatků

Ověřovací poplatek 1 Kč
Jediný poplatek, který může být vyžadován ještě předtím, než obdržíte nějaké peníze a slouží k ujištění, že bankovní účet uvedený v žádosti je skutečně psaný na vaše jméno.

Poplatek za poskytnutí úvěru 33 Kč (za každých zapůjčených 1 000 Kč na 30 dnů)
Tento poplatek se hradí vždy až na konci splatnosti půjčky. Noví klienti získají první půjčku na 14 dnů zdarma bez poplatku.

Poplatek za Desetiprocentní odklad 49 Kč (za každých zapůjčených 1 000 Kč)
Poplatek budete platit jen v případě, když se rozhodnete prodloužit si půjčku o 30 dnů. Tento odklad je možné využít až 9x po dobu trvání smlouvy.

Poplatek za Korunový odklad 99 Kč (za každých zapůjčených 1 000 Kč do 30 000 Kč)
Pokud je zapůjčená půjčka vyšší, než 30 000 Kč sníží se poplatek na 69 Kč za každých zapůjčených 1 000 Kč.


Doplňkové, služby

Expres výplata 199 Kč
Chcete mít peníze na účtě okamžitě? Využijte tuto službu a nečekejte, pozor platí jen pro některé banky - kontaktujte Kamali pokud chcete tuto službu využít.

SMS servis 49 Kč / měsíc
Připomínka data splatnosti půjčky, potvrzení přijetí platby, anebo odložení platby, služba není povinná.

Bezpečná splátka 99 Kč / měsíc
2 odložení splátky bez následných poplatků, ochrana v případě ztráty zaměstnání, nemocenské nebo hospitalizace.

Online platba 1 % z převedené částky
Možnost úhrady půjčky přímo v klientské sekci. 

Mobilní aplikace Kamali

Požádejte o Kamali půjčku přímo z vašeho mobilního zařízení a mějte veškeré informace o stavu žádosti a následné půjčce na jednom místě. Jediné, co k tomu budete potřebovat je mobilní aplikace Kamali, kterou si můžete zdarma stáhnout na Apple Storu i na na Google Play.

- Žádost o půjčku jednoduše a okamžitě
- Informace o aktuální půjčce
- Kdy, kam, jak a kolik splatit
- Snadné odklady termínů splatnosti
- Historie vašich Kamali půjček
- Kontakty na podporu 

Kamali aplikace

Kamali versus bankovní a nebankovní konkurence

V roce 2020 byl proveden velmi zajímavý průzkum bankovních a nebankovních poskytovatelů, který prováděla společnost Člověk v tísni. Bylo porovnáno 41 firem, jenž má licenci u ČNB, mezi nimi můžete nalézt i Kamali.

Celkem bylo hodnoceno 16 kritérií, které byly rozděleny do tří oblastí: náklady, transparentnost a komunikace a klientská vstřícnost.

Kamali je nejbezpečnější krátkodobá půjčka na trhu
Jak celkové hodnocení dopadlo? Ukážeme vám prvních 20 společnosti, které se umístily nejlépe. 

Kamali hodnocení

Čím dál více dlužníků má problémy s včasným uhrazením úvěru, to může vést až k třicetitisícové sankci a to jen za pár měsíců.

Kamali hodnocení

Kamali si opět vede výborně a zaujímá první místo, zdroj: Clovekvtisni.cz

Kamali přihlášení

V klientské sekci snadno zjistíte stav žádosti o půjčku, ale také ji můžete spravovat, anebo využít doplňkových služeb. Pokud se chcete přihlásit, stačí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE”. Použijte číslo mobilního telefonu, který jste uvedli v žádosti a vepište heslo.

Zonky přihlášení

Zapomněl/a jsem heslo, co teď?

Každý občas zapomene, to je úplně normální. Pro obnovu hesla klikněte při přihlášení na “Zapomněl jsem heslo” a poté zadejte mobilní telefon, který jste uvedli v registraci a registrační e-mail. Nepamatujete si ani e-mailovou, pod kterou jste žádali o půjčku? Kontaktujte Kamali na čísle: 542 100 700 a zákaznická podpora vám pomůže.

Kamali zapomenuté heslo

Co nastane v případě, když neuhradím Kamali půjčku včas?

Pokud uzavřete smlouvu se společností Kamali, přesněji řečeno se společností Home Credit jste povinni uhradit dlužnou částku plus případné poplatky v předem dohodnutý termín, který je uveden ve smlouvě. V případě, že to neuděláte a ani nevyužijete možnost prodloužení půjčky, budou po pěti dnech prodlení účtovány účelně vynaložené náklady v minimální výši 300 Kč za každý měsíc vymáhání.

• Smluvní pokuta (0,1 % denně z dlužné částky) pokud se zpozdíte o více než 29 dnů.
• Úrok z prodlení v zákonné výši, kterou stanoví ČNB 

Výhody

Výhody Kamali půjčky

Nejvýhodnější krátkodobá půjčka na trhu
První půjčka na 14 dnů zdarma 

Nízké poplatky
Srozumitelná smlouva 

Bezpečná půjčka
Mobilní aplikace 

Stovky kladných recenzí

Nevyhody

Nevýhody Kamali půjčky

Malá částka k zapůjčení

Peníze mohou být vyplaceny jen na bankovní účet

Přísnější proces schvalování

Peníze nelze získat o víkendu

Kontakt

Sídlo
Home Credit a.s.
IČ: 26978636
Nové sady 996/25
60200 Brno

Email: [email protected]

Zákaznická linka: 542 100 700

Jak Kamali půjčku hodnotí lidé, kteří mají s Kamali půjčkou zkušenosti?

Na stránce Google má Kamali více než 1 000 klientských recenzí a dosahuje hodnocení 4,8 bodů z 5 možných. Pojďme se na některé recenze podívat, žádné hodnocení neupravujeme, aby byla 100 % autentická.

Časté dotazy

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Noví klienti mohou žádat o půjčku do 15 000 Kč se splatností 30 dnů, v případě, že ji uhradí do 14 dnů, nepřeplatí ani korunu navíc. Stálí klienti mohou získat až 20 000 Kč na měsíc.

Jaké jsou podmínky půjčky?

Minimální věková hranice činí 18 let. Je vyžadován trvalý pobyt na území ČR. Stálý příjem a bezdlužnost.

Kolik Kamali půjčka stojí?

Výše základního poplatku je 33 Kč za každých zapůjčených 1 000 Kč, pokud si tedy půjčíte 10 000 Kč na 30 dnů, přeplatíte jen 330 Kč.

Jaké doklady musím při žádosti o půjčku doložit?

Občanský průkaz a povolení k trvalému pobytu, pokud jste cizinec.

Bude Kamali ověřovat můj příjem a pokud ano, jakým způsobem?

Ano je nutné doložit bankovní výpis za poslední 2 měsíce, výplatní pásky, složenky nebo daňové přiznání.

Nabízí Kamali k půjče také pojištění?

Ano, je možné využít pojištění za 99 Kč měsíčně, více naleznete přímo v naší recenzi.

Budu potřebovat ručitele?

Ne, ručitel není vyžadován.

Mám nesplacenou půjčku u jiného poskytovatele, je to problém?

Ano, v tomto případě může být žádost zamítnuta.

Platí se předem nějaké poplatky?

Maximálně 1 Kč za ověření bankovního účtu.

Kdy se dozvím, jestli mi byla půjčka schválena?

Po odeslání žádosti budete kontaktováni na e-mail, popřípadě telefonicky.

Mohu si vzít u Kamali více půjček najednou?

Ne, lze čerpat pouze jednu půjčku.

Kdy obdržím peníze?

Zpravidla do 15 minut, nejpozději následující den.

Mám záznam v registru dlužníků, je to problém?

Negativní záznam v registru dlužníků nutně nemusí znamenat automatické zamítnutí žádosti.

Mohu půjčku předčasně splatit?

Ano, půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit.

Kam mám zasílat peníze?

Veškeré informace naleznete v úvěrové smlouvě.

Potřebuji poradit, anebo provést změnu, kam se mám obrátit?

Obraťte se na klientskou linku na telefonním čísle: 542 100 700, anebo požádejte o zpětné zavolání přímo na webu poskytovatele.

Vyplatí se půjčka Kamali?

Půjčka do výplaty od Kamali se může vyplatit lidem, kteří potřebují získat finanční prostředky na krátkodobé období a jsou schopni ji splatit při další výplatě. Mile nás překvapila transparentnost, co se týká všech poplatků a dodatečných služeb. Přeplatek pouhých 33 Kč za zapůjčených 1 000 Kč je více než férové, když na Českém trhu najdeme společnosti, které si účtují více než 450 Kč. Je bezva, že i s odložením splatnosti o 30 dnů svůj úvěr alespoň z části klient úmoří a nedochází k neustálému nárůstu dlužné částky.

I když je asi Kamali jednou z nejbezpečnějších krátkodobých půjček, které jsme kdy recenzovali, neznamená to, že byste její splácení měli brát na lehkou váhu. Stále jde o finanční závazek, který se musí plnit.  

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!