Půjčka do výplaty

Jak získat peníze do výplaty?

Půjčka do výplaty

Náklady na bydlení, potraviny, pojištění, anebo služby, to je jen malý výčet věcí, které musíme každý měsíc zaplatit, aby naše domácnost mohla fungovat. Bohužel je rok od roku těžší vyjít s výplatou. Co dělat, když to zajde až moc daleko, je půjčka do výplaty vhodným řešením? 


Co je to půjčka do výplaty?

Půjčka do výplaty je typ krátkodobé půjčky, která je určena pro lidi, kteří potřebují rychle získat peníze před další výplatou. Tyto půjčky se často poskytují bez nutnosti ručitele nebo zástavy a jsou dostupné i pro lidi s nižšími příjmy nebo negativním záznamem v registru dlužníků. Půjčky do výplaty jsou často používány k pokrytí neočekávaných výdajů, jako jsou například účty za energie nebo léky, nebo k pokrytí nákladů na dopravu.

Tyto půjčky jsou často poskytovány na krátkou dobu, například 14 nebo 30 dní a úrokové sazby jsou vyšší než u tradičních půjček. Je třeba si dát pozor na podmínky těchto půjček a vysoké úrokové sazby, které mohou způsobit dluhovou past pro neopatrné klienty.


Nejčastější parametry půjčky do výplaty

Jak taková půjčka před výplatou vypadá? Nejčastěji se setkáte s následujícími parametry, které se v praxi příliš neliší.

Výše půjčky: 500 Kč - 20 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 30 dnů
Doložení příjmů: Ano
Forma vyplacení: na bankovní účet
Přibližný přeplatek za zapůjčených 1 000 Kč: 0 Kč - 600 Kč 

Podmínky půjčky do výplaty

Každý poskytovatel půjček ať už v bance nebo mimo ni dává přednost jiným kritériím při posuzování vaší žádosti o půjčku. Někde neprojdete kvůli nižšímu příjmu, ale jinde naopak ano, ale může to být na úkor výsledného přeplatku. Základní podmínky pro poskytnutí půjčky před výplatou jsou:

• Věk minimálně 18 let
• České občanství
• Dva platné doklady totožnosti
• Vlastní bankovní účet
• Stálý příjem, který můžete doložit výpisem z účtu, výplatnicemi nebo daňovým přiznáním
• Mobilní telefon a e-mail 

Jak o půjčku do výplaty požádat?

Proces žádosti o půjčku do výplaty je obvykle velmi jednoduchý a rychlý. Žadatel vyplní online formulář na webových stránkách poskytovatele půjčky, kde uvede své osobní a kontaktní údaje, informace o svém příjmu a výdajích a bankovní údaje. Po odeslání formuláře bývá obvykle kontaktován poskytovatelem půjčky, aby potvrdil svou totožnost a další potřebné informace. Poté je žádost o půjčku posouzena a rozhodnutí o schválení půjčky je většinou oznámeno do několika minut na e-mail nebo je zaslána SMS.


A co negativní záznam v registru dlužníků?

I s negativním záznamem v registru dlužníků můžete podat formulář o kteroukoli půjčku, ale zároveň je to nejčastější důvod zamítnutí žádosti.


Nemohu doložit příjem, co s tím?

Pokud nemůžete svůj příjem doložit, tak počítejte s tím, že bude jakákoliv bankovní i nebankovní žádost zamítnuta.


Problém v podobě exekuce a insolvence

Těmto lidem se v 99 % případů nepodaří půjčku získat.


Jak probíhá podpis smlouvy?

Možná jste zvyklí na to, že smlouva bude doručena v listinné podobě přímo na adresu. Tato možnost už je spíše neobvyklá, v současné době se vše řeší online přes internet. To znamená, že kopii smlouvy obdržíte na e-mail a podepíšete ji za pomoci SMS. Ušetříte tím mnoho starostí a času.


Půjčka do výplaty a její vyplacení

Pokud je půjčka schválena, peníze jsou obvykle převedeny na bankovní účet žadatele během několika minut nebo hodin. Je důležité si důkladně prostudovat podmínky půjčky a především úrokovou sazbu, která může být u těchto půjček vyšší než u tradičních půjček a zvážit, zda je pro vás tato půjčka výhodná, a zda budete schopni splácet půjčku v termínu.


Možné problémy se splacením půjčky

Ačkoli nám jsou vyplaceny peníze, které během chvilky utratíme, často nedomýšlíme, že za několik dnů budeme nuceni uhradit vzniklý dluh i s poplatky. Věděli jste, že za každý den prodlení zaplatíte 0,1 % z dlužné částky a za každou upomínku až několik stovek navíc? Nepřeplácejte půjčku zbytečně a řešte problémy ještě předtím, než nastanou.

Jste si téměř jistí, že půjčku nebudete schopni splatit včas ani, kdybyste se rozkrájeli? Na nic nečekejte a ihned kontaktujte společnost, u které máte půjčku. Snažte se být aktivní a věřte tomu, že společně najdete možné řešení ať už v podobě splátkového kalendáře nebo prodloužení splatnosti. 

Kde nepřeplatím za půjčku ani korunu?

Tito nebankovní poskytovatelé vám půjčí zdarma, pochopitelně za předpokladu, že půjčku splatíte včas (platí jen pro nové klienty).

Zaplo: 1 000 Kč - 16 000 Kč se splatností do 30 dnů.
Kamali: 1 000 Kč - 15 000 Kč se splatností do 14 dnů (použijte kód SLEVA30 a doba splatnosti se prodlouží na 30 dnů).

Výhody

Výhody půjček do výplaty

Rychlé řešení finančních potíží

Minimum administrace

První půjčka bývá poskytnuta zdarma bez poplatků

Nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti

Nevyhody

Nevýhody půjček do výplaty

Půjčku je nutné do 30 dnů splatit

Prodloužení data splatnosti bývá předražené

Malé částky k zapůjčení

Vysoké sankce, pokud půjčku nesplatíte včas

Na co si nejčastěji půjčujeme?

Češi si nejčastěji půjčují na:

• Nečekané výdaje: v podobě rozbité myčky, pračky, anebo automobilu.
• Služby: zvyšující se ceny energií dopadají téměř na každou domácnost.
• Nedoplatky: nejčastěji na sociální a zdravotní pojištění.
• Nákupy v obchodech nebo na internetu: často za věci, bez kterých bychom se obešli.
• Dovolenou: v podobě prodloužených pobytů v hotelech a lázních.
• Vánoce: prostě chceme udělat ostatním radost i za cenu dárků na dluh. 

PŮJČTE SI AŽ 300 000 KČ

Ještě dnes!